  • FSSCSR1N1G90H4PB-AJ
FSSCSR1N1G90H4PB-AJ
advertisement
Manufacturer No:
FSSCSR1N1G90H4PB-AJ
Manufacturer:
Taiyo Yuden
HK JDW NO:
782-FSSCSR1N1G90H4PB-AJ
Package:
5-SMD, No Lead
Datasheet:
Description:
SAW, TRX TYPE, BAND39, TD-LTE /
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
FSSCSR1N1G90H4PB-AJ
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    5-SMD, No Lead
  • Mfr
    Taiyo Yuden
  • Series
    FSSC
  • Size / Dimension
    0.043" L x 0.035" W (1.10mm x 0.90mm)
  • Applications
    Cellular, LTE, SCDMA
  • Bandwidth
  • Insertion Loss
    1.1dB
  • Height (Max)
    0.017" (0.44mm)