  • FSGCSR5T2G59M2RP-AJ
FSGCSR5T2G59M2RP-AJ
advertisement
Manufacturer No:
FSGCSR5T2G59M2RP-AJ
Manufacturer:
Taiyo Yuden
HK JDW NO:
782-FSGCSR5T2G59M2RP-AJ
Package:
10-SMD, No Lead
Datasheet:
Description:
SAW FILTER TS-LTE/TD-SCDMA SMD
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
FSGCSR5T2G59M2RP-AJ
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    10-SMD, No Lead
  • Mfr
    Taiyo Yuden
  • Series
  • Size / Dimension
    0.059" L x 0.043" W (1.50mm x 1.10mm)
  • Applications
    Cellular, LTE, SCDMA
  • Bandwidth
    120MHz
  • Insertion Loss
    2.3dB
  • Height (Max)
    0.020" (0.50mm)