  • FSD91-27-Q
FSD91-27-Q
advertisement
Manufacturer No:
FSD91-27-Q
HK JDW NO:
583-FSD91-27-Q
Description:
Ferrule,Blue Sleeve,4/0 AWG - 250 kcmilWire Size,1.06"Pin Length
Step5Bar-code shipping tag
FSD91-27-Q
  • Color
    Blue
  • Lead Length
    27mm
  • Size
    250MCM 120.00mm2
  • Length
    48mm
  • Length - Overall
    48.00mm
  • Length - Pin
    27.00mm