  • FPD050BE25033BF1
FPD050BE25033BF1
advertisement
Manufacturer No:
FPD050BE25033BF1
Manufacturer:
Vishay Beyschlag
HK JDW NO:
878-FPD050BE25033BF1
Package:
Datasheet:
FPD050BE25033BF1
Description:
FPD 25pF 5000V 5kV Ceramic Capacitor ±5% R7
Step5Bar-code shipping tag
FPD050BE25033BF1
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    17 Weeks
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    FPD
  • Tolerance
    ±5%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Temperature Coefficient
    R7
  • Applications
    General Purpose
  • Voltage - Rated
    5000V 5kV
  • Capacitance
    25pF