  • FMP300FTE73-127K
FMP300FTE73-127K
advertisement
Manufacturer No:
FMP300FTE73-127K
HK JDW NO:
898-FMP300FTE73-127K
Datasheet:
FMP300FTE73-127K
Description:
127kOhm, 3W, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
FMP300FTE73-127K
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Size / Dimension
    0.197Diax0.610L 5.00mmx15.50mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±50ppm/°C
  • Resistance
    127kOhm
  • Power (Watts)
    3W