  • FMP200FRF52-49K9
FMP200FRF52-49K9
advertisement
Manufacturer No:
FMP200FRF52-49K9
HK JDW NO:
898-FMP200FRF52-49K9
Datasheet:
FMP200FRF52-49K9
Step5Bar-code shipping tag
FMP200FRF52-49K9
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.154Diax0.354L 3.90mmx9.00mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    49.9kOhm
  • Power (Watts)
    2W