  • FMP200FRF52-2K43
FMP200FRF52-2K43
advertisement
Manufacturer No:
FMP200FRF52-2K43
HK JDW NO:
898-FMP200FRF52-2K43
Datasheet:
FMP200FRF52-2K43
Description:
2.43kOhm, 2W, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
FMP200FRF52-2K43
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.154Diax0.354L 3.90mmx9.00mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    2.43kOhm
  • Power (Watts)
    2W