  • FMP200FBF52-124K
FMP200FBF52-124K
advertisement
Manufacturer No:
FMP200FBF52-124K
HK JDW NO:
898-FMP200FBF52-124K
Datasheet:
FMP200FBF52-124K
Description:
124kOhm, 2W, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
FMP200FBF52-124K
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Packaging
    Bulk
  • Size / Dimension
    0.154Diax0.354L 3.90mmx9.00mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    124kOhm
  • Power (Watts)
    2W