  • FMF50SFRF52-3M9
FMF50SFRF52-3M9
advertisement
Manufacturer No:
FMF50SFRF52-3M9
HK JDW NO:
898-FMF50SFRF52-3M9
Datasheet:
FMF50SFRF52-3M9
Description:
3.9MOhm, 0.5W 1/2W, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
FMF50SFRF52-3M9
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.094Diax0.248L 2.40mmx6.30mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Feature
    Flame Proof, Safety
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    3.9MOhm
  • Power (Watts)
    0.5W 1/2W
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C