  • FMF3WSFRE73-620K
FMF3WSFRE73-620K
advertisement
Manufacturer No:
FMF3WSFRE73-620K
HK JDW NO:
898-FMF3WSFRE73-620K
Datasheet:
FMF3WSFRE73-620K
Step5Bar-code shipping tag
FMF3WSFRE73-620K
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.197Diax0.610L 5.00mmx15.50mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Feature
    Flame Proof, Safety
  • Temperature Coefficient
    ±50ppm/°C
  • Resistance
    620kOhm
  • Power (Watts)
    3W