  • FMF200FRE73-75K
FMF200FRE73-75K
advertisement
Manufacturer No:
FMF200FRE73-75K
HK JDW NO:
898-FMF200FRE73-75K
Datasheet:
FMF200FRE73-75K
Description:
75kOhms, 2W, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
FMF200FRE73-75K
  • Package / Case
    Axial
  • Supplier Device Package
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.197Diax0.610L 5.00mmx15.50mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±50ppm/°C
  • Resistance
    75kOhms
  • Power (Watts)
    2W