  • FLV-FX100W
FLV-FX100W
advertisement
Manufacturer No:
FLV-FX100W
HK JDW NO:
607-FLV-FX100W
Package:
Datasheet:
Description:
COAXIAL WHITE 100MM X 100MM 3.7W
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
FLV-FX100W
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    2 Weeks
  • Series
    FLV-FX
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    Coaxial
  • Color
    White
  • Power Dissipation-Max
    3.7W
  • Height
    0.394 10.00mm
  • Length
    3.937 100.00mm
  • Width
    3.937 100.00mm
  • Length - Emitting Surface
    2.362 60.00mm
  • Width - Emitting Surface
    2.362 60.00mm