  • FLV-FR114B
FLV-FR114B
advertisement
Manufacturer No:
FLV-FR114B
HK JDW NO:
607-FLV-FR114B
Package:
Datasheet:
Description:
RING DIFFUSED BLUE 114MM 3.9W
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
FLV-FR114B
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    63 Weeks
  • Series
    FLV-FR
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    Ring, Diffused
  • Color
    Blue
  • Power Dissipation-Max
    3.9W
  • Outer Diameter
    4.488 (114.00mm) Dia
  • Outer Diameter - Emitting Surface
    3.622 (92.00mm) Dia
  • Height
    0.689 17.50mm
  • Diameter - Inner
    1.575 (40.00mm) Dia