  • FLTWD0319-12-4-L/MTR
FLTWD0319-12-4-L/MTR
advertisement
Manufacturer No:
FLTWD0319-12-4-L/MTR
HK JDW NO:
798-FLTWD0319-12-4-L/MTR
Step5Bar-code shipping tag
FLTWD0319-12-4-L/MTR
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Conductor Material
    Copper, Bare
  • Operating Temperature
    135°C
  • Wire Gauge
    12 AWG
  • Voltage
    600V
  • Jacket Color
    Yellow
  • Conductor Strand
    37/28
  • Jacket (Insulation) Diameter
    0.114 (2.89mm)
  • Jacket (Insulation) Thickness
    0.006 0.15mm