  • FL1P-8QW-1-Y24V
FL1P-8QW-1-Y24V
advertisement
Manufacturer No:
FL1P-8QW-1-Y24V
HK JDW NO:
512-FL1P-8QW-1-Y24V
Package:
Datasheet:
FL1P-8QW-1-Y24V
Description:
LED YEL 8MM SNAP 24VAC/DC STK
Step5Bar-code shipping tag
FL1P-8QW-1-Y24V
  • Termination Style
    Wire Leads - 7.3 (185.42mm)
  • Panel Cutout Dimensions
    0.31 (8.00mm)
  • Voltage
    24V
  • Current
    15mA
  • Viewing Angle
    35°
  • Lens Style
    Round with Flat Top
  • Lens Size
    9.10mm Dia