  • FL1P-8NW-1-G24V
FL1P-8NW-1-G24V
advertisement
Manufacturer No:
FL1P-8NW-1-G24V
HK JDW NO:
512-FL1P-8NW-1-G24V
Package:
Datasheet:
FL1P-8NW-1-G24V
Description:
LED GRN 8MM NUT 24VAC/DC STK
Step5Bar-code shipping tag
FL1P-8NW-1-G24V
  • Termination Style
    Wire Leads - 7.3 (185.42mm)
  • Panel Cutout Dimensions
    0.31 (8.00mm)
  • Voltage
    24V
  • Current
    20mA
  • Viewing Angle
    60°
  • Lens Size
    10mm T-3 1/8