  • FL1P-8NW-1-G110V
FL1P-8NW-1-G110V
advertisement
Manufacturer No:
FL1P-8NW-1-G110V
HK JDW NO:
512-FL1P-8NW-1-G110V
Package:
Datasheet:
FL1P-8NW-1-G110V
Description:
LED GRN 8MM NUT 110VAC/DC STK
Step5Bar-code shipping tag
FL1P-8NW-1-G110V
  • Ingress Protection
    IP50
  • Termination Style
    Wire Leads - 7.3 (185.42mm)
  • Panel Cutout Dimensions
    0.31 (8.00mm)
  • Voltage
    110V
  • Current
    20mA
  • Viewing Angle
    60°
  • Lens Size
    10mm T-3 1/8