  • FL1P-12QW-1-Y2V
FL1P-12QW-1-Y2V
advertisement
Manufacturer No:
FL1P-12QW-1-Y2V
HK JDW NO:
512-FL1P-12QW-1-Y2V
Package:
Datasheet:
FL1P-12QW-1-Y2V
Description:
Quantity:
In Stock : 6
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
FL1P-12QW-1-Y2V
  • Termination Style
    Wire Leads - 7.3 (185.42mm)
  • Panel Cutout Dimensions
    0.47 (12.00mm)
  • Voltage
    2V
  • Current
    20mA
  • Viewing Angle
    35°
  • Lens Style
    Round with Domed Top
  • Lens Size
    14.20mm Dia