  • FL1P-10NW-4-G3V
FL1P-10NW-4-G3V
advertisement
Manufacturer No:
FL1P-10NW-4-G3V
HK JDW NO:
512-FL1P-10NW-4-G3V
Package:
Datasheet:
FL1P-10NW-4-G3V
Description:
LED RED 10MM NUT 3VAC/DC STK
Step5Bar-code shipping tag
FL1P-10NW-4-G3V
  • Termination Style
    Wire Leads - 7.3 (185.42mm)
  • Panel Cutout Dimensions
    0.39 (10.00mm)
  • Voltage
    3V
  • Current
    20mA