  • FL1P-10NJ-4-G24V
FL1P-10NJ-4-G24V
advertisement
Manufacturer No:
FL1P-10NJ-4-G24V
HK JDW NO:
512-FL1P-10NJ-4-G24V
Package:
Datasheet:
FL1P-10NJ-4-G24V
Description:
LED GRN 10MM NUT 24VAC/DC STK
Step5Bar-code shipping tag
FL1P-10NJ-4-G24V
  • Termination Style
    Quick Connect - 0.250 (6.3mm)
  • Panel Cutout Dimensions
    0.39 (10.00mm)
  • Voltage
    24V
  • Current
    20mA