  • FL1M-12FW-1-G24V
FL1M-12FW-1-G24V
advertisement
Manufacturer No:
FL1M-12FW-1-G24V
HK JDW NO:
512-FL1M-12FW-1-G24V
Package:
Datasheet:
FL1M-12FW-1-G24V
Description:
LED GRN 12MM NUT 24VAC/DC STK
Step5Bar-code shipping tag
FL1M-12FW-1-G24V
  • Termination Style
    Wire Leads - 7.3 (185.42mm)
  • Panel Cutout Dimensions
    0.47 (12.00mm)
  • Voltage
    24V
  • Current
    20mA
  • Viewing Angle
    150°
  • Lens Style
    Round with Flat Top
  • Lens Size
    14.30mm Dia