  • FL1M-12CJ-1-Y24V
FL1M-12CJ-1-Y24V
advertisement
Manufacturer No:
FL1M-12CJ-1-Y24V
HK JDW NO:
512-FL1M-12CJ-1-Y24V
Package:
Datasheet:
FL1M-12CJ-1-Y24V
Description:
LED YEL 12MM NUT 24VAC/DC STK
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
FL1M-12CJ-1-Y24V
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    18 Weeks
  • Panel Cutout Shape
    Round
  • Series
    FL1M
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Type
    LED
  • Ingress Protection
    IP65
  • Termination Style
    Quick Connect - 0.250 (6.3mm)
  • Panel Cutout Dimensions
    0.47 (12.00mm)
  • Voltage
    24V
  • Current
    20mA