  • FKP1U003304C00KB00
FKP1U003304C00KB00
advertisement
Manufacturer No:
FKP1U003304C00KB00
HK JDW NO:
864-FKP1U003304C00KB00
Package:
Description:
Cap Film 330pF 2000V PP 10% (18 X 6 X 12.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 100°C Ammo
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
FKP1U003304C00KB00
    Select All
  • Product Weight (g)
    1.848
  • Packaging
    Ammo
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Unconfirmed
  • Type
    Pulse
  • Construction
    Plastic Rectangular Can
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PP
  • Voltage
    2000VDC|700VAC