  • FKP1T006804B00JD00
FKP1T006804B00JD00
advertisement
Manufacturer No:
FKP1T006804B00JD00
HK JDW NO:
864-FKP1T006804B00JD00
Step5Bar-code shipping tag
FKP1T006804B00JD00
    1.311
  • ECCN (US)
    EAR99
  • Capacitance Value
    680pF
  • Mounting
    Through Hole
  • Terminal Pitch (mm)
    15
  • Size (mm)
    18 X 5 X 11
  • Wire Form
    Straight
  • Minimum Operating Temperature (°C)
    -55
  • Maximum Operating Temperature (°C)
    100
  • Product Depth (mm)
    5(Max)
  • Lead Diameter (mm)
    0.8
  • Seated Plane Height (mm)
    11(Max)
  • Packaging
    Ammo
  • Tolerance
    5%
  • Voltage
    1600VDC|650VAC