  • FK20C0G2A473J
FK20C0G2A473J
advertisement
Manufacturer No:
FK20C0G2A473J
Manufacturer:
TDK
HK JDW NO:
13289-FK20C0G2A473J
Package:
Datasheet:
Description:
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 100V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.047uF, Through Hole Mount, RADIAL LAEDED, ROHS COMPLIANT