  • FEBFAN9611-S01U300A-GEVB
FEBFAN9611-S01U300A-GEVB
advertisement
Manufacturer No:
FEBFAN9611-S01U300A-GEVB
HK JDW NO:
598-FEBFAN9611-S01U300A-GEVB
Package:
Description:
EVAL BOARD FOR FAN9611
Step5Bar-code shipping tag
FEBFAN9611-S01U300A-GEVB
  • Series
    Sync-Lock™
  • Part Status
    Active
  • Voltage - Input
    80V~265VAC
  • Current - Output
    750mA
  • Voltage - Output
    400V
  • Utilized IC / Part
    FAN9611
  • Supplied Contents
    Board(s)
  • Board Type
    Fully Populated
  • Power - Output
    300W