  • FCR2WSJT-52-200R
FCR2WSJT-52-200R
advertisement
Manufacturer No:
FCR2WSJT-52-200R
HK JDW NO:
898-FCR2WSJT-52-200R
Datasheet:
FCR2WSJT-52-200R
Step5Bar-code shipping tag
FCR2WSJT-52-200R
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Size / Dimension
    0.177Diax0.453L 4.50mmx11.50mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperature Coefficient
    -350/ +350ppm/°C
  • Resistance
    200Ohm
  • Power (Watts)
    2W