  • FC5CGCBJF12.0-1-T1
FC5CGCBJF12.0-1-T1
advertisement
Manufacturer No:
FC5CGCBJF12.0-1-T1
Manufacturer:
Fox Electronics
HK JDW NO:
310-FC5CGCBJF12.0-1-T1
Package:
Description:
Crystal 12MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 15pF FUND 120Ohm 4-Pin CSMD T/R