  • FC1BSHHGF16.0-T3
FC1BSHHGF16.0-T3
advertisement
Manufacturer No:
FC1BSHHGF16.0-T3
Manufacturer:
Fox Electronics
HK JDW NO:
310-FC1BSHHGF16.0-T3
Package:
Datasheet:
FC1BSHHGF16.0-T3
Description:
Crystal 16MHz ±10ppm (Tol) ±10ppm (Stability) 12pF FUND 200Ohm 4-Pin CSMD T/R