  • FA-238 25.0000MB50X-C0
FA-238 25.0000MB50X-C0
advertisement
Manufacturer No:
FA-238 25.0000MB50X-C0
HK JDW NO:
262-FA-238 25.0000MB50X-C0
Package:
4-SMD, No Lead
Description:
CRYSTAL 25.00 MHZ 18.0PF SMD
Step5Bar-code shipping tag
FA-238 25.0000MB50X-C0
    Fundamental
  • Frequency Tolerance
    ±50ppm
  • Height Seated (Max)
    0.028 0.70mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    FA-238
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Part Status
    Active
  • Frequency
    25MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    50Ohms
  • Load Capacitance
    18pF