  • FA-238 25.0000MB30X-K
FA-238 25.0000MB30X-K
advertisement
Manufacturer No:
FA-238 25.0000MB30X-K
HK JDW NO:
262-FA-238 25.0000MB30X-K
Package:
4-SMD, No Lead
Description:
FA-238 25.0000MB30X-K datasheet pdf and Crystals product details from EPSON stock available at Utmel
Step5Bar-code shipping tag
FA-238 25.0000MB30X-K
    Select All
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    FA-238
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Part Status
    Active
  • Frequency
    25MHz
  • Frequency Stability
    ±30ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    50Ohms
  • Load Capacitance
    10pF
  • Operating Mode
    Fundamental
  • Frequency Tolerance
    ±50ppm
  • Height Seated (Max)
    0.028 0.70mm