  • FA-20H 25.0000MF10Z-K
FA-20H 25.0000MF10Z-K
advertisement
Manufacturer No:
FA-20H 25.0000MF10Z-K
HK JDW NO:
262-FA-20H 25.0000MF10Z-K
Package:
4-SMD, No Lead
Description:
CRYSTAL 25.0000MHZ 10PF SMD
Step5Bar-code shipping tag
FA-20H 25.0000MF10Z-K
    Select All
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -20°C~75°C
  • Series
    FA-20H
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Part Status
    Active
  • Type
    MHz Crystal
  • Frequency
    25MHz
  • Frequency Stability
    ±10ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    60Ohm
  • Load Capacitance
    10pF
  • Operating Mode
    Fundamental
  • Height Seated (Max)
    0.022 0.55mm