  • FA-20H 24.5760MD10V-C3
FA-20H 24.5760MD10V-C3
advertisement
Manufacturer No:
FA-20H 24.5760MD10V-C3
HK JDW NO:
262-FA-20H 24.5760MD10V-C3
Package:
4-SMD, No Lead
Step5Bar-code shipping tag
FA-20H 24.5760MD10V-C3
    Select All
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Series
    FA-20H
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Part Status
    Active
  • Frequency
    24.576MHz
  • Frequency Stability
    ±10ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    80Ohms
  • Load Capacitance
    18pF
  • Frequency Tolerance
    ±30ppm
  • Height Seated (Max)
    0.022 0.55mm