  • FA-20H 24.0000MD30X-C3
FA-20H 24.0000MD30X-C3
advertisement
Manufacturer No:
FA-20H 24.0000MD30X-C3
HK JDW NO:
262-FA-20H 24.0000MD30X-C3
Step5Bar-code shipping tag
FA-20H 24.0000MD30X-C3
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    FA-20H
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Type
    MHz Crystal
  • Frequency
    24MHz
  • Frequency Stability
    ±30ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    80Ohm
  • Load Capacitance
    18pF
  • Operating Mode
    Fundamental
  • Height Seated (Max)
    0.022 0.55mm