  • FA-128 32.0000MF10Z-AJ0
FA-128 32.0000MF10Z-AJ0
advertisement
Manufacturer No:
FA-128 32.0000MF10Z-AJ0
HK JDW NO:
262-FA-128 32.0000MF10Z-AJ0
Package:
4-SMD, No Lead
Description:
CRYSTAL 32.0000MHZ 8PF SMD
Step5Bar-code shipping tag
FA-128 32.0000MF10Z-AJ0
    Select All
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Surface Mount
    YES
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    FA-128
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.063W 2.00mmx1.60mm
  • JESD-609 Code
    e4
  • Part Status
    Active
  • Type
    MHz Crystal
  • Terminal Finish
    Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
  • Additional Feature
    TAPE AND REEL
  • HTS Code
  • Frequency
    32MHz
  • Frequency Stability
    ±10ppm
  • Operating Temperature (Max)
    75°C
  • Physical Dimension
    L2.0XB1.6XH0.5 (mm)/L0.079XB0.063XH0.02 (inch)
  • Operating Temperature (Min)
    -20°C
  • Operating Frequency
    32MHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    60Ohm
  • Load Capacitance
    8pF
  • Operating Mode
    Fundamental
  • Drive Level
    1 µW
  • Height Seated (Max)
    0.020 0.50mm