  • FA-128 32.0000MD10V-W
FA-128 32.0000MD10V-W
advertisement
Manufacturer No:
FA-128 32.0000MD10V-W
HK JDW NO:
262-FA-128 32.0000MD10V-W
Package:
4-SMD, No Lead
Description:
FA-128 32.0000MD10V-W datasheet pdf and Crystals product details from EPSON stock available at Utmel
Step5Bar-code shipping tag
FA-128 32.0000MD10V-W
    Select All
  • Load Capacitance
    12pF
  • Operating Mode
    Fundamental
  • Frequency Tolerance
    ±30ppm
  • Height Seated (Max)
    0.020 0.50mm
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Series
    FA-128
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.063W 2.00mmx1.60mm
  • Part Status
    Obsolete
  • Type
    MHz Crystal
  • Frequency
    32MHz
  • Frequency Stability
    ±10ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    60Ohms