  • FA-128 30.0000MF10Z-K
FA-128 30.0000MF10Z-K
advertisement
Manufacturer No:
FA-128 30.0000MF10Z-K
Manufacturer:
EPSON
HK JDW NO:
262-FA-128 30.0000MF10Z-K
Package:
4-SMD, No Lead
Description:
FA-128 30.0000MF10Z-K datasheet pdf and Crystals product details from EPSON stock available at Utmel
Step5Bar-code shipping tag
FA-128 30.0000MF10Z-K
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Series
    FA-128
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.063W 2.00mmx1.60mm
  • Type
    MHz Crystal
  • Frequency
    30MHz
  • Frequency Stability
    ±10ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    60Ohm
  • Load Capacitance
    10pF
  • Operating Mode
    Fundamental
  • Height Seated (Max)
    0.020 0.50mm