  • FA-128 26.0000MF09Z-AC
FA-128 26.0000MF09Z-AC
advertisement
Manufacturer No:
FA-128 26.0000MF09Z-AC
Manufacturer:
EPSON
HK JDW NO:
262-FA-128 26.0000MF09Z-AC
Package:
4-SMD, No Lead
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
FA-128 26.0000MF09Z-AC
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Series
    FA-128
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.063W 2.00mmx1.60mm
  • JESD-609 Code
    e4
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    MHz Crystal
  • Terminal Finish
    Gold (Au)
  • Frequency
    26MHz
  • Frequency Stability
    ±9ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    60Ohm
  • Load Capacitance
    9pF
  • Operating Mode
    Fundamental
  • Frequency Tolerance
    ±10ppm
  • Height Seated (Max)
    0.020 0.50mm