  • FA-128 24.0000MF20X-W3
FA-128 24.0000MF20X-W3
advertisement
Manufacturer No:
FA-128 24.0000MF20X-W3
HK JDW NO:
262-FA-128 24.0000MF20X-W3
Step5Bar-code shipping tag
FA-128 24.0000MF20X-W3
  • Operating Temperature
    -20°C~75°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    FA-128
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.063W 2.00mmx1.60mm
  • Type
    MHz Crystal
  • Frequency
    24MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    80Ohm
  • Load Capacitance
    12pF
  • Operating Mode
    Fundamental
  • Frequency Tolerance
    ±10ppm
  • Height Seated (Max)
    0.020 0.50mm