  • F881BY683M300Z
F881BY683M300Z
advertisement
Manufacturer No:
F881BY683M300Z
Manufacturer:
KEMET Corporation
HK JDW NO:
417-F881BY683M300Z
Package:
Datasheet:
F881BY683M300Z
Step5Bar-code shipping tag
F881BY683M300Z
  • Type
    Parameter
    Select All
  • ECCN (US)
    EAR99
  • Capacitance Value
    0.068uF
  • Mounting
    Through Hole
  • Terminal Pitch (mm)
    15
  • Suppression Class
    Y2
  • Size (mm)
    18 X 11 X 19
  • Wire Form
    Straight
  • Minimum Operating Temperature (°C)
    -40
  • Maximum Operating Temperature (°C)
    110
  • Product Depth (mm)
    11
  • Lead Diameter (mm)
    0.8
  • Lead Length (mm)
    4
  • Seated Plane Height (mm)
    19
  • Packaging
    Pizza
  • Tolerance
    20%
  • Part Status
    Active
  • Voltage
    1000VDC|300VAC