  • F881BT153K300L
F881BT153K300L
advertisement
Manufacturer No:
F881BT153K300L
Manufacturer:
KEMET
HK JDW NO:
417-F881BT153K300L
Package:
Datasheet:
F881BT153K300L
Description:
Cap Film Suppression Y2 0.015uF 1000VDC/300VAC PP 10% (18 X 9 X 12.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 110°C T/R
Step5Bar-code shipping tag
F881BT153K300L
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    10%
  • Voltage
    1000VDC|300VAC