  • F872BS104M480Z
F872BS104M480Z
advertisement
Manufacturer No:
F872BS104M480Z
Manufacturer:
KEMET
HK JDW NO:
417-F872BS104M480Z
Package:
Datasheet:
F872BS104M480Z
Description:
Cap Film Suppression X1 0.1uF 480VAC PP 20% (18 X 10 X 16mm) Radial Wound 15mm 110°C Pizza
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
F872BS104M480Z
  • Packaging
    Pizza
  • Tolerance
    20%
  • Part Status
    Active
  • Type
    EMI Suppression
  • Construction
    Wound
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PP
  • Voltage
    480VAC