  • F871BE683M330C
F871BE683M330C
advertisement
Manufacturer No:
F871BE683M330C
Manufacturer:
KEMET
HK JDW NO:
417-F871BE683M330C
Package:
Datasheet:
F871BE683M330C
Description:
Cap Film Suppression X1 0.068uF 800VDC/330VAC PP 20% (18 X 5.5 X 12.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 110°C Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
F871BE683M330C
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    20%
  • Part Status
    Active
  • Type
    EMI Suppression
  • Construction
    Plastic Rectangular Can
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PP
  • Voltage
    800VDC|330VAC