  • F863DV155M310L
F863DV155M310L
advertisement
Manufacturer No:
F863DV155M310L
HK JDW NO:
417-F863DV155M310L
Description:
F863 1.5μF Film Capacitor ±20% Radial PC Pins 310V-AC Polypropylene (PP), Metallized
Quantity:
In Stock : 2229
Step5Bar-code shipping tag
F863DV155M310L
  • Factory Lead Time
    24 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~110°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    1.043Lx0.512W 26.50mmx13.00mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Capacitance
    1.5μF
  • Voltage - Rated AC
    310V
  • Lead Spacing
    0.886 22.50mm
  • Height Seated (Max)
    0.870 22.10mm