  • F862FS335K310ZLH0J
F862FS335K310ZLH0J
advertisement
Manufacturer No:
F862FS335K310ZLH0J
HK JDW NO:
417-F862FS335K310ZLH0J
Package:
Description:
Cap Film Suppression X2 3.3uF 310VAC PP 10% (31.5 X 19 X 29mm) Radial Wound 27.5mm 110°C Automotive Pizza
Step5Bar-code shipping tag
F862FS335K310ZLH0J
  • Tolerance
    10%
  • Construction
    Wound
  • Voltage
    310VAC