  • F861RP126M310Z
F861RP126M310Z
advertisement
Manufacturer No:
F861RP126M310Z
HK JDW NO:
417-F861RP126M310Z
Package:
Datasheet:
F861RP126M310Z
Description:
Cap Film Suppression X2 12uF 310VAC PP 20% (41 X 21 X 38mm) Radial Plastic Rectangular Can 37.5mm 110°C Pizza
Step5Bar-code shipping tag
F861RP126M310Z
  • Tolerance
    20%
  • Part Status
    Obsolete
  • Construction
    Plastic Rectangular Can
  • Voltage
    310VAC