  • F861DP155M310ZLH0J
F861DP155M310ZLH0J
advertisement
Manufacturer No:
F861DP155M310ZLH0J
HK JDW NO:
417-F861DP155M310ZLH0J
Package:
Description:
Cap Film Suppression X2 1.5uF 630VDC/310VAC PP 20% (26 X 11 X 20mm) Radial Wound 22.5mm 110°C Pizza
Step5Bar-code shipping tag
F861DP155M310ZLH0J
  • Packaging
    Pizza
  • Tolerance
    20%
  • Construction
    Wound
  • Voltage
    630VDC|310VAC