  • F861BT334M310L
F861BT334M310L
advertisement
Manufacturer No:
F861BT334M310L
Manufacturer:
KEMET
HK JDW NO:
417-F861BT334M310L
Package:
Datasheet:
F861BT334M310L
Description:
Cap Film Suppression X2 0.33uF 630VDC/310VAC PP 20% (18 X 9 X 12.5mm) Radial Wound 15mm 110°C T/R
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
F861BT334M310L
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    20%
  • Part Status
    Active
  • Type
    EMI Suppression
  • Construction
    Wound
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PP
  • Voltage
    630VDC|310VAC