  • F861BI334K310A
F861BI334K310A
advertisement
Manufacturer No:
F861BI334K310A
Manufacturer:
KEMET
HK JDW NO:
417-F861BI334K310A
Package:
Datasheet:
F861BI334K310A
Description:
Cap Film Suppression X2 0.33uF 630VDC/310VAC PP 10% (18 X 6 X 17.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 110°C Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
F861BI334K310A
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Active
  • Type
    EMI Suppression
  • Construction
    Plastic Rectangular Can
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PP
  • Voltage
    630VDC|310VAC