  • F861AP104K310L
F861AP104K310L
advertisement
Manufacturer No:
F861AP104K310L
Manufacturer:
KEMET
HK JDW NO:
417-F861AP104K310L
Package:
Datasheet:
F861AP104K310L
Description:
Cap Film Suppression X2 0.1uF 310VAC PP 10% (13 X 6 X 12mm) Radial Plastic Rectangular Can 10mm 110°C T/R
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
F861AP104K310L
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Active
  • Type
    EMI Suppression
  • Construction
    Plastic Rectangular Can
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PP
  • Voltage
    310VAC